Producenci kotłów

Jak GESTRA może pomóc ulepszyć Twoją ofertę

Przy rosnącej presji ekonomicznej klienci oczekują współpracy z producentami kotłów, którzy mogą w krótkim czasie zapewnić pełne wsparcie techniczne potrzebne do uzyskania niezawodnej produkcji pary.  Monitorowanie kotłów przechodzi na zaawansowane technologie, takie jak cyfryzacja, pomagając tym samym spełnić przepisy dotyczące zgodności z przepisami bezpieczeństwa, zmniejszyć emisje i zwiększyć zrównoważony rozwój.

W jaki sposób GESTRA zapewnia niezawodność, jakość i bezpieczeństwo kotłów przemysłowych?

Znakomita niemiecka inżynieria, w połączeniu ze 120-letnim doświadczeniem i rygorystycznymi badaniami, gwarantuje uzyskiwanie wyjątkowych rezultatów podczas współpracy z GESTRA w zakresie projektowania kotłów.

Wyprodukowane i zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości, nasze zautomatyzowane cyfrowe rozwiązania do sterowania kotłami są zgodne z następującymi międzynarodowymi i lokalnymi przepisami:  IEC 61508, SIL 2/3, Normy europejskie: EN 12952 i EN 12953, normy USA: UL 60730 zapewniająca bezpieczeństwo kotła.

Wiedząc, że nasze produkty spełniają rygorystyczne standardy badań, możesz mieć pewność, że są wysokiej jakości, solidne i niezawodne podczas projektowania rozwiązań, zarówno gotowych, jak i wykonywanych na zamówienie.

W jaki sposób GESTRA obniża całkowity koszt posiadania?

Producenci OEM stają w obliczu rosnących wymagań dotyczących zachowania konkurencyjności w dzisiejszym środowisku rosnących kosztów i zmieniających się przepisów. Jednak pomimo nacisków na ograniczenie wydatków, zakup tańszych części często wiąże się z dodatkowymi i pośrednimi kosztami, które mogą się nasilić i faktycznie zwiększyć „całkowity koszt posiadania (TCO)”. 

Dlatego producent OEM wymaga czegoś więcej niż tylko dostawca, potrzebuje partnera, któremu może zaufać. GESTRA jest takim partnerem poprzez oferowanie produktów wysokiej jakości, fachowej obsługi i przejrzystego łańcucha dostaw, które mogą naprawdę obniżyć całkowity koszt posiadania. Dostarczając pakiety rozwiązań dostępne pod jednym numerem części posiadających wszystkie wymagane certyfikaty, możemy zaoszczędzić czas zespołu zaopatrzeniowego dzięki ograniczeniu ilości SKU oraz skróceniu czasu i wysiłku zespołu operacyjnego podczas montażu. Wszystkie nasze rysunki i schematy mają wspólny format, aby umożliwić łatwą integrację naszych rozwiązań z Twoim projektem.

Racjonalny wybór dostawców w ramach swojego łańcucha dostaw i postawienie na jednego partnera, takiego jak GESTRA, umożliwia zredukowanie związanych z tym kosztów, od zakupu po instalację.

Jak GESTRA wspiera cele zrównoważonego rozwoju Twoich klientów

Ponieważ zrównoważony rozwój zajmuje wysokie miejsce w programie korporacyjnym, od producentów OEM coraz częściej wymaga się skupienia się na systemach kotłów przemysłowych zdolnych wspierać ambitne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. 

GESTRA może współpracować z producentem kotłów, aby dostosować rozwiązania do celów redukcji emisji dwutlenku węgla. Zgodnie z ich celami możemy skoncentrować naszą ofertę na redukcji zużycia energii, oszczędzaniu wody lub na ogólnej wydajności kotła, aby zmaksymalizować wysiłki klienta w zakresie redukcji emisji dwutlenku węgla. Na przykład, czy wiesz, że odmulanie od dołu i sterowanie TDS mogą wspierać cele w zakresie redukcji emisji dwutlenku węgla i energii?

Współpraca z GESTRA umożliwia wspieranie projektu Twojego kotła w realizacji celów Twojego klienta w zakresie zrównoważonego rozwoju i redukcji emisji dwutlenku węgla.

GESTRA engineers in workshop

Czy rozwiązania GESTRA można zintegrować z różnymi specyfikacjami projektowymi?

Nasze doświadczenie we współpracy z producentami z wielu różnych branż i zastosowań oznacza, że dysponujemy wiedzą fachową, która pomoże spełnić wszelkie wymagania dotyczące projektowania kotłów przemysłowych.

Rozwiązania typu „plug-and-play” firmy GESTRA dadzą Twoim klientom pewność co do jakości i wydajności, podczas gdy nasze niestandardowe opcje zapewniają kompaktowe, opłacalne i łatwe w uruchomieniu rozwiązania. Oznacza to, że możemy wdrażać nasze rozwiązania w istniejących systemach, a także skracać czas projektowania i instalacji nowych kotłów.

Jak GESTRA wspiera globalną realizację projektów dla klientów

Dzięki pojedynczemu punktowi kontaktowemu od zaopatrzenia, poprzez zarządzanie projektem, po instalację i konserwację, producenci OEM na całym świecie wiedzą, że mogą zaufać firmie GESTRA w zakresie dostarczania wyjątkowych wyników, bez względu na to, gdzie znajdują się ich klienci.

Dzięki globalnemu wsparciu w zakresie zarządzania projektami oraz zachowaniu zgodności z międzynarodowymi i lokalnymi przepisami, GESTRA to Twój globalny partner w zakresie dostarczania klientom kotłów przemysłowych. Twój zespół ds. zakupów może wykorzystać nasz globalny zasięg, aby ograniczyć liczbę dostawców i zwiększyć wydajność łańcucha dostaw. 

Inteligentna technologia GESTRA umożliwia producentom OEM budowanie, instalowanie i konserwację sprzętu w wydajny i zrównoważony sposób. Mając na uwadze wydłużenie czasu sprawności systemu, GESTRA rozwinęła swoją technologię, aby obsłużyć procesy, takie jak kalibracja poziomu, zmniejszanie ilości wody, co z kolei pozwala oszczędzać czas, energię i pieniądze.

Jak GESTRA wspiera producentów kotłów

Maksymalizacja wydajności kotłów klienta

 

Dostęp do elementów sterowania kotłami z dowolnego miejsca — lokalnie lub globalnie 

 

Integracja naszych rozwiązań dla kotłowni z Twoimi systemami

 

Wsparcie techniczne w całym procesie 

 

Pewność niezawodnych dostaw na czas

 

Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa kotłów

Nasze zautomatyzowane cyfrowe rozwiązania do sterowania kotłami są zgodne z międzynarodowymi i lokalnymi przepisami:

IEC 61508
SIL 2/3
Normy europejskie:  EN 12952 i EN 12953
Normy amerykańskie: UL60730

Skontaktuj się z lokalnym zespołem GESTRA

Pomożemy Ci znaleźć rozwiązania odpowiednie dla danej branży. 

+48 58 306 10 10

Skontaktuj się z lokalnym zespołem GESTRA.

 

Możemy pomóc w podniesieniu wydajności instalacji już dziś

Nasi eksperci branżowi skontaktują się z Tobą wkrótce.

 

Związane z producentami kotłów