Rozwiązania do kotłowni

Całkowity koszt posiadania dla producentów oryginalnego sprzętu

Producenci oryginalnego sprzętu stają dziś w obliczu coraz silniejszej konkurencji ze względu na rosnące koszty i zmieniające się przepisy. Jednak mimo presji na obniżenie wydatków, tańsze części są częstokroć przyczyną wyższych kosztów dodatkowych i pośrednich, przez co paradoksalnie stają się przyczyną wzrostu całkowitego kosztu posiadania.

Dowiedz się, jak możemy pomóc w obniżeniu całkowitego kosztu posiadania

Korzyści

  • Niższy całkowity koszt posiadania
  • Większy spokój dzięki niezrównanej jakości
  • Zyski dzięki wydajności

Całkowity koszt posiadania dla producentów oryginalnego sprzętu

Całkowity koszt posiadania dla producentów oryginalnego sprzętu w ogromnej mierze zależy od działań w pionie zamówień, technicznym i operacyjnym. Projektowanie, zakup, zarządzanie dostawcami, magazynowanie, próby, montaż i konserwacja posprzedażowa wymagają czasu i zasobów. Dzięki zastosowaniu właściwych rozwiązań i procesów możliwe jest osiągnięcie zysków z wydajności w całej firmie, co ma pozytywne przełożenie na całkowity koszt posiadania.

Spokój dla Ciebie i klientów 

Nasze kompaktowe rozwiązanie typu „plug and play” pozwoli zapewnić klientom spokój dzięki dobieranej indywidualnie specyfikacji i rozwiązaniom, które łatwo przekazać do eksploatacji, a przy tym są kompaktowe i oszczędne.

Rozwiązania firmy GESTRA dla producentów oryginalnego sprzętu spełniają wymagania europejskich i międzynarodowych norm w zakresie bezpieczeństwa i jakości, w tym norm europejskich EN 12952 i EN 12953, a także normy UL60730 obowiązującej na rynku USA.

Dzięki stosowaniu rygorystycznych wymagań w zakresie prób GESTRA oferuje bezpieczne i niezawodne produkty, którym producenci oryginalnego sprzętu mogą zaufać – zarówno w przypadku rozwiązań gotowych, jak i tworzonych na zamówienie.

Skontaktuj się z naszym specjalistą i obniż całkowity koszt posiadania

Przyjmujemy założenie, że podane informacje to dane biznesowe a nie osobowe. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Privacy Policy