Boiler House Solutions

Total Cost of Ownership for OEMs

OEMs face increasing demands to remain competitive in today’s environment of escalating costs and changing regulations. Yet despite pressures to reduce expenditure, cheaper parts will often incur additional and indirect costs that can escalate and actually increase ‘Total Cost of Ownership (TCO)’.

Dowiedz się, jak możemy pomóc w obniżeniu całkowitego kosztu posiadania

Korzyści

  • Niższy całkowity koszt posiadania
  • Większy spokój dzięki niezrównanej jakości
  • Zyski dzięki wydajności

Całkowity koszt posiadania dla producentów oryginalnego sprzętu

Całkowity koszt posiadania dla producentów oryginalnego sprzętu w ogromnej mierze zależy od działań w pionie zamówień, technicznym i operacyjnym. Projektowanie, zakup, zarządzanie dostawcami, magazynowanie, próby, montaż i konserwacja posprzedażowa wymagają czasu i zasobów. Dzięki zastosowaniu właściwych rozwiązań i procesów możliwe jest osiągnięcie zysków z wydajności w całej firmie, co ma pozytywne przełożenie na całkowity koszt posiadania.

Spokój dla Ciebie i klientów 

Nasze kompaktowe rozwiązanie typu „plug and play” pozwoli zapewnić klientom spokój dzięki dobieranej indywidualnie specyfikacji i rozwiązaniom, które łatwo przekazać do eksploatacji, a przy tym są kompaktowe i oszczędne.

Rozwiązania firmy GESTRA dla producentów oryginalnego sprzętu spełniają wymagania europejskich i międzynarodowych norm w zakresie bezpieczeństwa i jakości, w tym norm europejskich EN 12952 i EN 12953, a także normy UL60730 obowiązującej na rynku USA.

Dzięki stosowaniu rygorystycznych wymagań w zakresie prób GESTRA oferuje bezpieczne i niezawodne produkty, którym producenci oryginalnego sprzętu mogą zaufać – zarówno w przypadku rozwiązań gotowych, jak i tworzonych na zamówienie.

Skontaktuj się z naszym specjalistą i obniż całkowity koszt posiadania

Select your location

Please select your location in order to send your enquiry to the correct team