120-lecie inżynierii wydajności pary

Przełomowa uroczystość GESTRA

Zbudowana w oparciu o dziesięciolecia współpracy, innowacji i inżynierii precyzyjnej, GESTRA i jej spółki działające na całym świecie będą obchodzić uroczystość 120. lat swojej działalności 4 maja 2022 r.

Zaczynając od opracowywania produktów do zastosowań w płynach procesowych, ostatnie 120 lat przyniosło olbrzymie zmiany w technologii, a reputacja firmy GESTRA w zakresie jakości przeszła z ery przemysłowej do ery cyfrowej.

Pomimo szybkiego tempa zmian, jedna rzecz, która pozostała niezmienna i przyczyniła się do sukcesu GESTRA, to determinacja firmy, aby zapewnić swoim klientom zoptymalizowany i energooszczędny proces w obszarze przemysłu i produkcji.

Jak zauważył Dyrektor oddziału GESTRA, Sheldon Banks: „Po 120 latach, nasza wyjątkowa firma nadal pomaga klientom na całym świecie w rozwiązywaniu problemów związanych ze zrównoważonym rozwojem i doskonaleniem procesów dzięki naszym rozwiązaniom w dziedzinie inżynierii parowej”.

Początkowa reklama firmy GESTRA

Od początków efektywności przemysłowej

Założyciel Gustav Friedrich Gerdts skupił się na swoich licznych pomysłach na temat wspierania wydajności operacyjnej i niezawodności w fabrykach na terenie całego kraju. Wraz z trwającą rewolucją przemysłową dostrzegł możliwości optymalizacji zużycia energii w przypadku pary i zaczął konstruować produkty, które to umożliwią. Nie zdawał sobie jednak sprawy, że wiele zasad, których używamy dzisiaj w projektowaniu systemów i termodynamice, będzie kontynuacją jego wczesnych projektów.

Do budowy podwalin pod przyszłość kotłowni

Od wczesnego zaangażowania na rzecz klienta i jakości produktu od precyzyjnego projektowania, bardzo niewiele zmieniło się w etosie i podejściu GESTRA do projektowania. Technologie mogły się zmienić, ale pierwotny cel pozostał ten sam.

Opracowując inteligentne rozwiązania dla różnych zastosowań procesów przemysłowych o wysokiej specyfikacji projektowej, wiele firm mogłoby osiągnąć bezpieczniejsze, opłacalne i energooszczędne procesy.

Podczas gdy produkcja rozważa obecnie wpływ swojej działalności i wyników na organizacje, które chcą dokonać szybszej transformacji. Dzięki 120-letniemu doświadczeniu GESTRA jest dobrze przygotowana do wspierania organizacji w dążeniu do bardziej zrównoważonej przyszłości.

Dowiedz się więcej o zaangażowaniu GESTRA w zrównoważony rozwój w biznesie.

Do epoki cyfrowej i poza jej granice

Innowacyjny projekt produktu to jeden ze sposobów, w jaki organizacje mogą osiągnąć swoje cele. Dzięki automatyzacji i cyfryzacji wiele procesów jest bezpieczniejszych i lepiej zoptymalizowanych niż kiedykolwiek. Ciągłe dążenie GESTRA do doskonalenia produktów zaczyna się od inwestycji w nowe technologie ułatwiające proces produkcyjny, gdy podejmujemy kolejne kroki w budowaniu naszej lepszej przyszłości w kotłowni.